MND Mühendislik

2006 yılında resmi olarak faaliyete başlayan M.N.D. MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAH. TİC. in amacı ve hedefi Endüstriyel Tesislerdeki elektrik projelerinde komple çözüm sunmaktır.

1986 yılında Elektrik Pano İmalatı ile başlayıp, 1987–2005 yıllarında Van-Et şantiyesinde devam ettiğimiz endüstri tesisleri yolculuğunda tecrübemize kattığımız sayısız tesisteki birikimlerimizi hakkımızdaki bölümde görebilirsiniz.

Bu yıllar arasında şantiyeci olarak çalıştığımız PETKİM, TÜPRAS, ERDEMİR, İLLER BANKASI, ETIBANK, TÜGSAŞ, TKİ idarelerinin, çeşitli tesislerindeki elektrik işlerinin yapımını ve devreye alma işlerini yaptık.

Yukarıdaki uygulama birikimini projelere aktarmak amacıyla 2006 yılında proje ve yapımı işlerine M.N.D. MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAH. TİC adıyla devam etik.

Endüstriyel tesislerde Enerji temini, Yedek güç, Kuvvet sistemi, Kontrol kumanda, Otomasyon, Enstrüman, PLC, DSC, Topraklama, Paratoner, Zayıf akım, (Telefon, Data, Yangın İhbar) Pano Projeleri gibi komple çözüm yolu bulunarak projelendirilmektedir.

Yaptığımız işler tamamı uygulama projeleridir.

Sizlerin Güveni Bizlerin Güvencesidir.

TEKNİK ELEMANLAR İÇİN UFAK KÜPELER

Her işin birden çok alternatifi vardır teknik eleman aşağıdaki sıralamalari gözönüne alarak alternatif çözümleri azaltarak karar verir. Tekniğine
uygun, güvenilir olmak sartı ile güvenlikli, ekonomik ve estetik olacak şekilde;

Bildiğin konularda görüşünü söyle, karşı tarafın yorumunu ve alternatif çözümlerini dinle.
Bilmediğin konularda karşı tarafı dinle, alternatif çözümü olup olmadığı araştır..